ck męski

Wiele osób chętnie sięga po ubrania znanych marek, takich jak np. Calvin Klein, z uwagi na wysoką jakość materiałów, a także chęć sięgnięcia po produkt z wyższej półki. Dużą popularnością cieszą się przede wszystkim obrandowane koszulki, ale też dodatki z logo, takie jak paski czy nakrycia głowy. Często jednak sam zakup markowego ubrania nie wystarcza i wiele osób ma problem z tym, jak w oparciu o taki produkt skompletować całą stylizację, aby była ona modna i jednocześnie nie przytłaczała markowego elementu.

CAlvin Klein woman – stylizacje dla pań

W przypadku produktów z linii CK women największą popularnością cieszą się koszulki, czapki oraz bielizna i to po nie najczęściej sięgają kobiety. CK damski charakteryzuje się luźnym i swobodnym stylem, dlatego w stylizacjach wykorzystujących produkty tej marki, warto zrezygnować ze zbyt strojnych i ekstrawagancjach propozycji. Doskonale sprawdzą się tu luźne zestawienia, oparte na sportowych butach i jeansowych spodniach. Calvin Klein damski stawia na wygodę i prostotę, dlatego warto kierować się nimi przy wyborze dodatkowych elementów garderoby.

ck męski

CAlvin Klein men – stylizacje dla panów

CK męski nie różni się bardzo od damskiej linii CK, dlatego panują tu podobne założenia co do całej stylistyki. Przede wszystkim panowie poza koszulkami, chętni kupują bluzy z działu CK man, co już narzuca nieco sportowy styl ostatecznym stylizacjom. Styl CK męski można określić jako nonszalancję w sportowym stylu, dlatego zestawiając dodatki z jednym ubraniem tej marki, nie należy przesadzić z ich oryginalnością. Podobnie, jak w przypadku kobiet, idealnie sprawdzą się tu jeansy i sportowe obuwie, które sprawi, że cała aranżacja zyska klasycznego, ale też ekskluzywnego charakteru.