czarny tank top

Zdrowy styl życia, uprawianie wszelkiego rodzaju aktywności fizycznej stało się bardzo modne. W odpowiedzi na rosnące zapotrzebowanie, firmy odzieżowe prześcigają się w nowych propozycjach. Możemy znaleźć nowe tkaniny ze specjalnymi technologiami, pochłaniającymi wilgoć, nowe ciekawy kroje i wzory. Jest w czym wybierać.

Idealna na siłownię

Mówi się, że od przybytku głowa nie boli. Ale w ilości dostępnych ubrań sportowych, można zwariować. W nadchodzącym letnim sezonie, dobrym wyborem będzie koszulka męska bez rękawów. Sprawdzi się na siłowni, ale też podczas biegania na świeżym powietrzu. Wykonany z elastycznych, szybkoschnących materiałów, tank top męski nie będzie ograniczał twoich ruchów. Bez problemu wykonasz każde ćwiczenie. Dodatkowo tkanina odporna jest na promienie słoneczne i wielokrotne pranie.

Dobierz do figury

Koszulki z kategorii tank top są mocno wycięte i często obcisłe, warto wiedzieć jak je dopasować do swojej figury. Jeżeli jesteś początkujący i masz jeszcze do zgubienia swój brzuszek, wybieraj modele o nieco luźniejszym kroju, gładkie. Wzorzysty tank top, może jeszcze bardziej podkreślić te kilka dodatkowych kilogramów. Dla panów o doskonale rozwiniętej sylwetce, koszulka tank top będzie idealnym rozwiązaniem. Pięknie podkreśli rozbudowane ramiona, a ta z większym dekoltem, wyeksponuje mięśnie klatki piersiowej.