casualowe dresy damskie

Czy wypada iść do klubu albo na domówkę w sportowych ciuchach? Oczywiście, jeżeli charakter imprezy na to pozwala. Niektóre lokale preferują wyłącznie elegancki dress code i stosują surową selekcję. Warto zorientować się zawczasu, aby nie strzelić gafy.

Odpowiedni fason

Dres damski na imprezę musi być oczywiście casualowy. Odpada założenie tego samego zestawu, co na siłownię, jogging albo inne zajęcia ruchowe. Nadal chodzi o wygodę i swobodę ruchów, ale również o to, by zaprezentować się stylowo i oryginalnie. Musi to być strój modny, podążający za najnowszym trendem. Posiadający odpowiedni krój, kobiecy i seksowny. Odpowiednio modelujący sylwetkę, aby wyeksponować to, co trzeba.

Niech skóra ma czym oddychać

Najlepiej zaopatrzyć się w markowy komplet dresowy damski z lekkich, wyglądających atrakcyjnie materiałów, takich jak satyna, bawełna czy poliester z dodatkiem elastyny. Doskonale przepuszczają powietrze. Dzięki temu dotleniają skórę i zapobiegają nadmiernemu poceniu się.

Efekt wow

Damskie dresy na balety to krok bardzo odważny. Propozycja wyłącznie dla pewnych siebie kobiet, która gwarantuje zwrócenie na siebie uwagi. Warto wybrać więc tonację jednolitą albo całkiem krzykliwą stylówkę, aby wzmocnić ten efekt. Całość oczywiście należy podkreślić odpowiednimi dodatkami. Sneakersy albo trampki na nogach, jaskrawa czapka z daszkiem, mini plecaczek zamiast torebki doskonale skomponują się z damskim dresem.