fashion

Trampki damskie to bardzo popularne obuwie. Zwykle są to buty lekkie i wygodne, które można założyć do wielu stylizacji. Popularnym jest zakładanie trampków do jeansów i koszulki czy sweterka. Okazuje się jednak, że możliwości jest o wiele więcej.

Przełamać standardy

Pragnąc wciąż nosić trampki w zestawie ze spodniami i koszulką, można poszukać bardziej niecodziennych rozwiązań. Odważne osoby mogą postawić na ekstrawagancki kolor obuwia. Takim sposobem, całą stylizację można pozostawić w czarno- szarych odcieniach, które zostaną przełamane kolorem butów. Jeżeli chce się pozostać przy klasycznych kolorach trampek, należy wybrać między czarnymi, białymi, granatowymi oraz… czerwonymi. Żadna z tych barw nie musi oznaczać nudy. Całą stylizację można dobrać pod kolor butów albo w kontraście, a trampki pozostawić jako ciekawe przełamanie całości.

Zwiewnie i/lub elegancko

Opcją zdecydowanie wartą uwagi jest założenie trampek do sukienki. Jeżeli chodzi o dziewczęce, lekkie i zwiewne kreacje, nie trzeba się długo zastanawiać. Praktycznie każda opcja się sprawdzi. Jeśli chodzi o bardziej eleganckie opcje, dobrze mieć podstawowe wyczucie stylu, aby trafnie połączyć modne damskie trampki z kobiecym elementem garderoby. Warto jednak poświęcić chwile na dobór takiej stylizacji, ponieważ jest to niebanalne przełamanie stylu. Często niedoceniane – a szkoda. Jedną z bezpieczniejszych, ale wciąż ciekawych opcji dziennych, jest założenie trampek do długiej spódnicy lub sukienki. Dobranie krótkiej skórzanej kurtki gwarantuje sukces stylizacji. Dodatkowo można poszaleć z torebką: zarówno niewielka nerka jak i ogromna torba na ramię spiszą się w tym przypadku na medal i podkreślą niebanalny charakter.