Trudno wyobrazić sobie zimę bez ciepłej pary rękawiczek w torebce. Rękawiczki zimowe damskie to klasyczny dodatek, za pomocą którego z łatwością można urozmaicić swoje codzienne stylizacje. Na zimowy sezon trudno jest zaopatrzyć się na przykład w kilka płaszczy, można natomiast kupić kilka par różne w rękawiczek i swobodnie zmieniać je w zależności od nastroju.

Klasyczne rękawiczki zimowe damskie ze skóry

Czarne rękawiczki zimowe damskie ze skóry to klasa sama w sobie. Takie rękawiczki świetnie pasują praktycznie do każdego płaszcza oraz kurtki. W tym sezonie można skusić się na czarne rękawiczki ozdobione na przykład za pomocą aplikacji ze sztucznych pereł czy ćwieków. Taki model będzie pięknie prezentować się w okresie świątecznym.

Delikatne zamszowe rękawiczki na wiosnę i jesień

Rękawiczki zimowe są niezbędne wtedy, gdy na zewnątrz panuje dotkliwe zimno. W szafie warto mieć też rękawiczki dedykowane na wczesną wiosną oraz późną jesień, na przykład rękawiczki ze skóry zamszowej z ażurami. Taki model rękawiczek cudownie wygląda zakładany do beżowego trencza czy skórzanej ramoneski. Chyba nie ma kobiety, która przeszłaby obok takich rękawiczek obojętnie. Są one doskonałym uzupełnieniem stylizacji utrzymanych w duchu boho, w których główną rolę grają na przykład długie kwieciste sukienki oraz zamszowe kowbojka. Idealnie sprawdzają się do nich beżowe lub karmelowe rękawiczki z zamszu. Ten model warto zatem sprawić sobie w tym sezonie, korzystając na przykład z wyprzedaży i obniżek cen.